Top


📌 این سطح اسامی در تفاهم با همسرش دچار مشکل می‌شود و بعضاً دچار طلاق می‌گردند و در بخت ازدواج‌شان یا ازدواج اقوام درجه یکشان مشکل به وجود می‌آورد. دائم شغل عوض می‌کنند یا به حق‌شان نمی‌رسند، همچنین خواب‌های آشفته و ماورایی از دیگر معضلات آنها به شمار می‌آید.

📌 این نام‌ها باعث می‌شود فرد و بستگان درجه یک او دائم دچار ناراحتی، گرفتاری، بیماری، ضرر مالی، جروبحث‌های دائم خانوادگی، ترس و دلهره شده و آرامش آنها بعناوین مختلف از بین می‌رود. وجود این نوع از اسامی در زندگی بر روی بخت کاری، ازدواجی و سلامتی خود فرد و بستگانش اثر منفی گذاشته، در خیلی از موارد خصوصاً برای اطفال باعث صرع، تشنج، لکنت زبان و شب ادراری حتی در سنین بالاتر می‌شود. بطور کلی عدد نام حادثه‌آفرین عدد امتحان و ابتلاست و فرد باید همیشه بچیزی مبتلا باشد. این‌ها کسانی هستند که براحتی موجودات غیر اورگانیک نظیر جنیان را بخود جذب می‌کنند و گاهاً مسخر جنیان می‌شوند و غالباً بخاطر نفوذ آنها و همچنین طبیعت شکل گرفتن حس‌ آنها این افراد حس ششم خوبی دارند. در واقع نام حادثه‌آفرین باعث جذب غیر ارگانیک‌ها و اجنه به زندگی فرد می‌شود و جالب است که بدانید خیلی از توهمات دیداری و شنیداری و فوبی‌ها براحتی با تعویض نام حادثه‌ساز مداوا می‌شود!

📌 این افراد ممکن است از لحاظ مالی درآمد بالایی داشته باشند ولی غیر ممکن است که ضرر ندهند و مالباخته نشوند. غالباً پولی که این افراد در می‌آورند بی‌برکت بوده و زود نابود می‌شود. شراکت با این افراد همیشه موجب ضرر و ازدواج با این افراد همیشه با اختلال مواجه خواهد بود و ممکن است لااقل در یکی از سه حوزه سلامتی، وضعیت مالی و همچنین تفاهمات بین زن و شوهر و فرزندان و دیگر افراد خانواده اختلال ایجاد کند. احتمال طلاق و جدایی در این افراد بسیار بالاست و موارد بسیاری به ما گزارش شده است.

📌 بروز اختلال در باروری این افراد احتمال می‌رود و چه بسا بچه‌دار نشوند چرا که بسیاری از موارد ناباروری در خانواده‌هایی‌ست که زن یا مرد یا افراد درجه یک آنها حادثه‌سازند. اگر یکی از افراد خانواده از خواهر و برادر و همسر و فرزند و مادر و پدر (خصوصا پدر و مادر) حادثه‌ساز باشند دیگر افراد خانواده بالاخص کم‌درآمدها و عرفانی‌ها بخصوص افرادی که در دسته‌های متضرر قرار دارند در یکی از حوزه‌های ذکر شده (وضعیت مالی، سلامتی، ازدواج و تفاهمات خانوادگی) قطعاً آسیب می‌بینند.

📌 ورشکستگی والدین یکی از احتمالات بالای وجود حادثه‌آفرین در خانواده است و اگر تعداد حادثه‌سازها دو نفر باشد وضعیت خطرناک‌تر خواهد شد و اگر خدای ناکرده نام‌های حادثه‌ساز موجود در خانواده به سه نفر یا بیشتر برسد خطرات بسیار زیاد مالی و جانی گریبان‌گیر خود افراد حادثه‌ساز و بستگان درجه یکش خواهد شد. افراد حادثه‌آفرین بیشترین استعداد را برای اعتیاد دارند و بسیاری از معتادان در این دسته قرار دارند (اعتیاد در سه حوزه مواد مخدر، مشروبات الکلی و خود‌ارضایی). البته افرادی که در دسته‌های کم‌درآمد و عرفانی قرار دارند اگر در کنار اسم حادثه‌آفرین قرار بگیرند بیشترین خطر برای ابتلا به اعتیاد و افسردگی و ... آنها را تهدید می‌کند.

📌 افسردگی و مشکلات روحی روانی نیز در این دسته زیاد دیده می‌شوند. بسیاری از افرادی که مبتلا به بیماری‌های صعب‌العلاج (دور از جان خواننده‌ی این مطالب) نظیر سرطان، صرع، ام‌اس، میگرن و تشنج و ... هستند نیز یا خود حادثه‌آفرین‌اند و یا در خانواده‌ای زندگی می‌کنند که لااقل یک حادثه‌آفرین وجود دارد.

📌 حادثه‌سازها شامل سه دسته‌ی عالی، عادی، و متضررند که عالی اول به بقیه ضرر می‌زند و سپس بر خود، و عادی ضرر و زیانش دوطرفه، و متضرر اول بخودش ضرر می‌رساند و سپس بر دیگران. حادثه‌سازهای متضرر بدترین دسته از اسامی هستند!

🎇این بود خصوصیات مختصری از دسته نام‌های حادثه‌آفرین یا حادثه‌ساز!!
بطور کلی هرگونه بدی و نابسامانی را می‌توان برای افراد دسته حادثه‌آفرین انتظار داشت و هرچه مورد بد و نامطلوب در دسته‌های دیگر ذکر می‌شود نیز از خصوصیات دسته‌ی حادثه‌آفرین است.  متأسفانه واضح‌تر از این خطرات را نمی‌توان ذکر کرد. تا همین اندازه هم در توضیح و تفسیر آن زیاده‌روی کرده‌ایم.