Top
 • سوالات مهم

  بعضی از دوستان سوالاتی را در تلگرام و اینستا گرام مطرح کرده بودند که می‌تواند سوال دیگران هم باشد :

  سوال : آیا میشه دسته اسامی رو به ترتیب شرف و برتری نسبت به همدیگر قرار بدهید تا بدونیم اسممون در چه رتبه ای از 12 رتبه قرار داره ؟

  پاسخ : 🌟🌟🌟دسته‌ها به ترتیب شرافت و برتری بر دیگر دسته‌های سرنوشت و شخصیتی بدینگونه هستند:

  💰💰💰💵💵 4 دسته اول که اغلب نیازی به تغییر نام برایشان نیست، مگر خود فرد دوست نداشته باشد :
   ۱- اشرافی عالی
   ۲- اشرافی عادی
   ۳- عرفانی عالی
   ۴- عرفانی عادی

  ♨️♨️♨️  دسته 5 و 6 که میتوان تغییر نداد، ولی نمیتوان  در کارها ریسک کرد  :
   ۵- كم‌درآمد عالی
   ۶- کم‌درآمد عادی

  🚫🚫🚫🚫🚫 دسته هایی که قطعا باید تغییر نام بدهند :
   ۷- عرفانی متضرر
   ۸- كم‌درآمد متضرر
   ۹- اشرافی متضرر
   ۱۰- حادثه‌آفرین عالی
   ۱۱- حادثه‌آفرین عادی
   ۱۲- حادثه‌آفرین متضرر


 • پایه‌ی علم اسامی چیست و از کجا آمده است؟

  پایه‌ی علم اسامی چیست و از کجا آمده است؟ ⁉️⁉️⁉️

  📌بطور مختصر:   «علم اسامی» از یکی شاخه‌های علم اعداد و جفر است، که جفر هم یکی از شاخه های علوم غریبه است. آنچه در علم اسامی از آن صحبت می‌شود از کشفیات شیخ بهائی و میرداماد است که ایشان قبل از تبحر در علوم غریبه، مجتهد و عالم زمان خودشان در فقه و شریعت و عرفان بودند و کشفیات خود را که دقیقاً بر طبق قوانین و نظم عالم است، از سرنخی که آیات و روایات و سیره‌ی معصومین علیهم‌السلام بدانها داده، با دید فقاهتی انجام داده و این قواعد را مطرح کرده‌اند. البته آنچه ما از آن بحث به میان آورده‌ایم در برخی موارد چیزی فراتر از کشفیات آنهاست و سینه به سینه بما منتقل شده است و بر طبق قوانین موجود و تجربه‌های سال‌های اخیر کشفیاتی دیگر نیز دراین زمینه انجام شده که به لطف خدا از هر کدام آنها که مطمئن شده‌ایم استفاده کرده و در بررسی‌ها و تغییر نام‌ها بکار برده‌ایم.


 • آداب تغییر نام از نظر علم اسامی

  و اما آداب تغییر نام از نظر علم اسامی ‼️‼️‼️

  🅰️ قبل از ورود به این مبحث لازم می‌دانم به چند نکته اشاره کنم. ممکن است بعضی از افرادی که قصد تغییر نام خود را دارند به دین و مذهب اسلام و تشیع اهتمامی نداشته باشند و یا اصلاً مسلمان نباشند و بسیاری از این اعمال را بلد نباشند و یا اعتقادی نداشته باشند، لذا در همین اول بحث عرض می‌کنم که این آداب برای تغییر یافتن بهتر نام از نام قبلی به نام جدید است و واجب نیست، ولی ما به شدت تاکید می‌کنیم که حتماً این کارها انجام پذیرد حتی اگر هیچ اعتقادی به آن ندارید.

  🅱️ نکته قابل ذکر دیگر اینکه تمامی این توصیه‌ها دلایلی دارد که ما در اینجا لازم نمی‌بینیم به بیان دلایل آن بپردازیم، چون از ظرفیت برخی خارج است.


 • تصمیم قطعی برای تغییر نام چیست؟

  💎💎💎 تصمیم قطعی برای تغییر نام چیست؟ 💎💎💎

  📌 اگر قصد تغییر نام دارید، حتماً وقت و انرژی بگذارید و محتوای زیر را کامل و دقیق مطالعه کنید.

  📌 میتوانید با آیدی ادمین https://t.me/pax_mohammad در تلگرام و یا با شماره 09149260678 در واتس آپ یا تلفنی تماس حاصل فرمائید.


  ساعات تماس : 17 الی 21

  📌 تفضل خدای عزیز به ما برای باز کردن درب این علم و فهمی که خدای منان در این باب عنایت کرده، ما را ملزم به بیان نکات زیر در باب آداب تغییر نام نموده است. همچنین تجربه‌ی شخصی خودم که در این سال‌ها همراه با تحقیقات و تشکیل جامعه‌ی آماری از خانواده‌های مختلف بوده و مهم‌تر از آن دینی که از بزرگان این علوم چون شیخ بهایی و میرداماد و امثال آن‌ها بر گردن ما سنگینی می‌کند، اصرار ما را بر رعایت نکات زیر بیشتر می‌کند.


 • اشرافی‌ها

  اشرافی‌ها 🎁💎💰💵💶

  📌 صاحبان این دسته از اسامی که معروف به اشرافی هستند خودبخود استعداد جذب ثروت و پول را دارا هستند و همچنین خداوند عزیز طبق حکمت و قوانین حاکم بر هستی در این دسته از اسامی استعداد جذب معنویات و عرفان و متافیزیک را نیز قرار داده است و این بدین معنی‌ست که دسته اشرافی که بهترین دسته اسامی هستند هم نیروی جذب ثروت را دارند و هم مستعد عرفان و متافیزیک و کسب علم می‌باشند، هم آخر و عاقبت‌شان بخیر می‌شود، (البته همه این‌ها در صورتی‌ست که هم تلاش کنند و هم تلاش‌شان در جهت درست و الهی باشد). این طبقه، دارای شرافت مالی و معنوی‌اند، هم پول و هم عاقبت بخیری. یعنی تمام خصوصیات عرفانی‌ها را دارا هستند، اما بیشتر از اینکه جاذب معنویت و عرفان باشند جاذب ثروت‌اند.


 • عرفانی‌ها

  عرفانی‌ها 🎁📚📚

  📌 افرادی که در دسته عرفانی هستند خودبخود در مسیر عرفان، کسب معرفت و علم و دانش قرار می‌گیرند و چون مستعد عرفان و متافیزیک هستند به این امور علاقه‌مند خواهند شد و اگر شرایط پیرامون‌شان مهیا باشد و در این مسیر قدم بردرارند بسیار موفق خواهند شد. نام‌های این طبقه ذاتاً اهل یادگیری و تعلم هستند و عاقبت بخیر می‌شوند. اگر بیراهه بروند سریع پس‌گردنی خورده و توفیق اجباری داشته و باید به راه برگردند. همانگونه که ذکر شد این افراد بیش از اینکه استعداد جذب مال و ثروت را داشته باشند، مستعد جذب معنویات هستند، اما در امور مالی هم هرچه به سنشان افزوده می‌شود، پله‌پله بالا می‌روند، و با بالا رفتن سن‌شان رو به ترقی هستند. این دسته و دسته بعدی که اشرافی‌ها هستند غالباً تا آخر عمر حتی اگر راه را بخطا روند بالاخره نقطه عطفی پیدا خواهند کرد و در مسیر حقیقت قرار خواهند گرفت. قرار گرفتن استادی در مسیر زندگی این افراد برای دستگیری از این افراد امری طبیعی‌ست.

  📌 دسته‌ی عرفانی هم همانند دیگر دسته‌ها به سه شاخه‌ی فرعی عالی، عادی و متضرر تقسیم می‌شود. افرادی که در دسته عرفانی عالی قرار می‌گیرند سیر رشدشان از لحاظ مادی و معنوی بهتر از دسته‌های عادی و متضرر است و زودتر به موفقیت‌های مادی و معنوی دست پیدا خواهند کرد. عاقبت زندگی‌شان ان شاء الله ختم بخیر می‌شود (البته همه این‌ها در صورتی‌ست که هم تلاش کنند و هم تلاش‌شان در جهت درست و الهی باشد). بسیاری از عرفا و افرادی که در متافیزیک حرفی برای گفتن دارند در این دسته قرار دارند. علاقه ذاتی و قابلیت پیگیری عرفان و علوم غریبه و ماورایی در آنها چشمگیر است علومی مانند هیپنوتیزم، انرژی درمانی، ارتباط با ارواح، موکل‌گیری و ... افراد متضرر عرفانی بشدت در معرض خطر از حادثه‌آفرین‌های پیرامون خود هستند. اگر در افراد درجه یک خانواده‌ی این‌ها، حادثه‌سازی وجود داشته باشد، اینها بسیار تحت تاثیر منفی نام او قرار خواهندگرفت. عرفانی‌های متضرر معمولاً این شاخه به آن شاخه می‌شوند، چند صباحی به کلاس گلدوزی می‌روند و نیمه‌کاره رها می‌کنند و بعد از آن به کلاس خیاطی و ...، در آقایان نیز همینگونه است. این افراد مدام شغل و کلاس و رشته و ... عوض می‌کنند و معمولاً به جایی هم نمی‌رسند و اگر هم رسیدند و این شاخه به آن شاخه نشدند خودشان خوب می‌دانند که بر خلاف میل باطنی‌شان عمل کرده و می‌کنند.

  📌 دسته‌ی عرفانی عموماً و بالاخص عرفانی متضرر، بعد از طبقه حادثه‌آفرین و کم‌درآمد، بخصوص وقتی در کنار نام حادثه‌آفرین قرار بگیرند، در معرض اعتیادهای ذکر شده و افسردگی و ... هستند. تمام خوبی‌هایی که برای این دسته ذکر شد وقتی بخوبی خود را نمایان می‌کند که در کنار نام حادثه‌آفرین قرار نگیرد.


 • کم‌درآمد‌ها

  کم‌درآمد‌ها❗️

  📌 افرادی که نامشان در دسته کم‌درآمد قرار دارد معمولاً جزء طبقه کم‌درآمد جامعه قرار می‌گیرند. البته کم‌درآمدی در اینجا معنای خاصی دارد. کم‌درآمد به کسانی گفته می‌شود که درآمدشان کمتر از زحمتی‌ست که می‌کشند. این افراد همیشه زحمت کار بدوششان است و کمتر از میزان فعالیت‌شان کسب درآمد می‌کنند. این افراد هرگاه قصد کار و فعالیت اقتصادی بزرگ و پردرآمدی را می‌کنند، یا در همان ابتدای کار موفق به انجامش نمی‌شوند و یا شدیداً زمین می‌خورند. یعنی قدم‌ها و لقمه‌های بزرگی نمی‌توانند بردارند، و اگر بردارند و بلندپروازی نمایند، موجب ضررهای مالی می‌گردد. معمولاً به اندازه‌ای که زحمت می‌کشند منفعت چندانی نمی‌برند. پله‌ها را از یکی دو تا بیشتر نمی‌توانند بالا بروند و بیشتر زحمت کار به آنها می‌ماند تا بهره‌ای که باید ببرند.

  📌 این افراد به هیچ‌وجه نباید ریسک کنند و کار سنگینی انجام دهند، چرا که نام‌شان ظرفیت پذیرش درآمد سنگین را ندارد و قطعاً زمین می‌خورند. بهترین‌های این دسته کم‌درآمدهای عالی یا خوش‌اقبال هستند که وضعیت‌شان بهتر از کم‌درآمدهای عادی و متضرر است. در این طبقه افرادی هستند که از اشرافی‌ها هم وضعیت مالی بهتری پیدا خواهند کرد، چون نامشان منطبق با اعدادی خاص و ویژه و برابر با برخی از اسامی قدرتمند خداوند عزوجل می‌باشد.

  📌 متضررهای این طبقه با رزقی بسته مواجه خواهند بود و نه تنها در کسب و کار زیاد موفق نخواهند بود بلکه دست به ضرر خوبی هم خواهند داشت و به هر طریقی که شده ضرر خواهند داد. اگر نام حادثه‌سازی در افراد درجه یک افراد کم‌درآمد متضرر قرار بگیرد این افراد بسیار مستعد افسردگی و اعتیاد و ضررهای دیگر خواهند شد.


 • حادثه‌آفرین‌ها

  حادثه‌آفرین‌ها 🌩

  📌 افرادی هستند که غالباً تا کودک‌اند مدام مریض می‌شوند یا دندان‌قروچه و ناخن‌جوی دارند یا از خواب می‌پرند...، افراد حادثه‌آفرین (حادثه‌ساز) غالباً زود چشم می‌خورند، از همان کودکی تا بعد مدام بدبیاری نصیبشان می‌شود و عموماً در سه حوزه سلامتی، اشتغال و کسب و کار، و ازدواج با مشکل مواجه می‌شوند. غیر ممکن است که انسانی که نامش در این دسته قرار می‌گیرد در یکی از این سه حوزه دچار مشکل نشود و حتماً از یکی از اینها ضربه می‌خورد. این افراد دائماً یک بیماری را به دنبال خود یدک می‌کشند و ضررهای مالی را متحمل می‌شوند. متأسفانه تصادف و جوان‌مرگی در افراد حادثه‌آفرین بیشترین آمار را نشان می‌دهد. زندگی این افراد غالباً بی‌برکت خواهد بود. دست افرادی با نام حادثه‌ساز برای دیگران نمک دارد ولی برای خودشان اصلاً نمک ندارد.


 • نام‌شناسی! 🌹

  نام‌شناسی! 🌹
   
  📌 در بررسی نام توسط علم حروف یا نام‌شناسی (علم الاسماء) به بررسی فرکانس‌های نام درخواست شده نسبت به والدینش پرداخته می‌شود، و هر کسی می‌تواند با استفاده از این علم از طریق قدرت حروف و اعداد به ارتقاء جایگاه اجتماعی‌اش بپردازد. هر فرد با واسطه‌ی نامی که بر او می‌نهند در یکی از چهار طبقه یا گروه اصلی زیر قرار می‌گیرد:

  🌹 طبقات اجتماعی افراد:

  ۱- اشرافی: دارای علم و ثروت (میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژی‌های مثبت و ... ۷۵ - ۱۰۰ ٪)

  ۲- عرفانی: علم بیشتر از ثروت (میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژی‌های مثبت و ... ۵۰ - ۷۵ ٪)

  ۳- کم‌درآمد: بی علم و ثروت (میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژی‌های مثبت و ... ۲۵ - ۵۰ ٪)

  ۴- حادثه‌آفرین: نامعلوم (میزان انتقال پیام و برقراری ارتباط مؤثر و جذب انرژی‌های مثبت و ... ۱ - ۲۵ ٪)

  ☀️ هر طبقه یا گروه از اسامی شامل سه زیرگروه عالی، عادی و متضرر است.

  عالی = صعودی (پیشرفت مالی)
  عادی = راکد (ثابت)
  متضرر = نزولی (خسارت مالی)


 • اسم حسنه به چه معناست؟!

  اسم حسنه به چه معناست؟!

  📌 هنگامی که در فرهنگ لغت به دنبال معنی حسنه می‌گردیم مشاهده می‌شود که حسنه به معنای نیکو و پسندیده است. نیکو به معنای بامعنا بودن و زیبا بودن آن است اما پسندیده به چه معناست؟ پسندیده یعنی اسمی که هم‌جهت و مورد پسند انرژی‌های موجود در نظام هستی‌ست، اما سوال اینجاست که چگونه می‌توان متوجه شد که انرژی یک اسم هم‌جهت با انرژی‌های موجود در هستی و به اصطلاح پسندیده است؟؟

  📌 قطعاً در پاسخ به این سوال باید رجوع به علما و عارفان کرد و از آن‌ها پرسید. در پاسخ این سوال مرحوم شیخ بهایی و میرداماد بیش از دیگر عارفان به این مقوله پرداخته‌اند. آن‌ها بیان کرده‌اند که یکی از کاربرد حروف ابجد در همین زمینه است و باید محاسباتی توسط اعداد ابجد با اسامی انجام داد و در صورتی که جواب این محاسبات (که همان هماهنگی آن اسم با انرژی‌های نظام هستی است) مثبت بود به این معناست که آن اسم پسندیده است و در غیر این صورت جواب منفی است.