Top


1. تا زمانی که تصمیم قطعی و عالمانه و از سر آگاهی تمام بدون داغی و هول شدن و بدور از تصمیم احساسی و با پختگی و عقلانیت برای تغییر نام نگرفته‌اید از بنده مشورت بگیرید و سوالاتتان را مطرح کنید تا جواب بگیرید

2. باید بدانید که تغییر نام صرفاً برای کسانی توصیه می‌شود که بر اساس علم اسامی نام‌شان واقعاً دچار مشکل است و تناسبات لازم را ندارد. البته یک استثنا هم دارد و آن اینکه کسی نامش را واقعاً دوست نداشته باشد و یا جزء نام‌های نامناسب و مستهجن و یا دور از شأنش باشد.

3. انتظار نداشته باشید هر نامی که شما انتظارش را دارید به شما پیشنهاد شود. شیوه‌ی پیشنهاد نام توسط ما ممکن است با خواست قلبی و عقلی شما یکسان نباشد. زیرا بهترین نامهایی که با فرکانس وجودی شما هماهنگ هستند به شما ارائه خواهد شد.

4. شما باید بدانید که با تغییر نام از همان روز اول، زندگی تغییرات عمده‌ای نمی‌کند و گلستان نمی‌شود و این امر یک پروسه‌ی زمان‌بر است. همانگونه که سال‌ها شما با نام قبلی‌تان مدام در ضرر و زیان و خطر بوده‌اید، مدت زمانی را نیز باید بگذرانید تا تأثیرات نام جدید بخوبی نمایان شود.

🙊 مثالی میزنم برای مشخص شدن موضوع : فکر کنید بنده سالها خورده و خوابیده ام، و شکمم جلوتر از خودم حرکت میکنید 😂😂😂، حال اگر انتظار داشته باشم با دو روز باشگاه رفتن آن شکم را آب کنم انتظاری واهی و بیهوده هست، ولی اگر در تمریناتم مستمر باشم مثلا در عرض 2 ماه حجم وسیعی از آن چربی های اضافی را از دست خواهم داد

📌 مکانیزم تأثیرات مثبت و ایجاد تغییرات در زندگی بدین نحو است:

ابتدا نام جدید یک طوفان ایجاد می‌کند و ممکن است شما را در زندگی با تنش مواجه کند. اما باید بدانید که این طوفان موقتی است و با رعایت آداب تغییر نام اثرات منفی‌اش زودتر برطرف می‌شود. منظور از این طوفان بروز تنش‌های مختلف در زندگی است که برای اکثر افراد ایجاد می‌شود. البته این امر بیشتر برای کسانی اتفاق می‌افتد که نام مخرب و حادثه‌سازی داشته‌اند. نامش را طوفان نهادیم چون دقیقاً مانند طوفان‌های مختصر و گذرای آخر هر فصل است. وقتی که زمستان به بهار نزدیک می‌شود و مانند تبدیل بقیه‌ی فصل‌ها. (البته این تنش‌ها برای برخی از افراد ایجاد خواهد شد و برای برخی دیگر هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد، یعنی لازم نیست منتظر وقوعش باشید.)

📌 در مرحله‌ی بعد، نام جدید ابتدا دست به ترمیم تخریب‌های نام قبلی و ایجاد بستری امن برای سازندگی می‌زند و این امر زمان‌بر‌ترین فصل این تغییر است و مدتش بستگی به نوع نام اعضای خانواده و میزان تخریب نام قبلی است. محاسبه‌ی میزان زمان ترمیم خرابی‌ها کار هر کسی نیست و کمتر کسی می‌تواند ادعا کند که چقدر طول می‌کشد تا زندگی به مرحله‌ی بعدی وارد شود.

📌 در مرحله‌ی بعد، پس از ترمیم و گاهی در حین ترمیم خرابی‌های نام قبلی، مرحله‌ی سازندگی است. اینجاست که نام جدید آرام‌آرام یا بسیار عجیب و سریع خودش را نشان می‌دهد. این امر هم برای افراد مختلف متفاوت است. برای برخی در مادیات و برای برخی اسامی در معنویات و برای برخی در هر دو خودش را نشان می‌دهد.

📌 تمامی مراحل بالا فقط و فقط در یک حالت اتفاق می‌افتد و آن چیزی نیست جز تغییر نام بطور کاملاً جدی و با استقامت و مبارزه برای جا انداختن آن نام جدید.
پس اگر به دنبال معجزه هستید اقدامی نکنید، ولی اگر به دنبال واقعیت ها هستید، و اصول را رعایت خواهید کرد این قول را میتوانم به شما بدهم که بهترین نتیجه زندگیتان در انتظارتان است.

📌 اگر فقط بصورت صوری و بدون جدیت و مبارزه و بدون اهمیت فقط بر سر زبان گفته باشید نامم را عوض می‌کنم مطمئن باشید نه تنها هیچ اتفاقی نمی‌افتد بلکه ممکن است تداخلی بین انرژی‌های نام قبلی و نام جدید ایجاد کنید که زندگی‌تان را تحت‌الشعاع قرار بدهد.

📌 تغییر نام به معنای قبول قلبی و باور درونی شخص تغییر نام دهنده است و این خود ۵۰٪ این مسأله را حل می‌کند، ۵۰٪ مابقی مربوط به میزان جا افتادن نام جدید اول در خانواده؛ یعنی قبول قلبی افراد خانواده است و میزان جدی گرفتن و صدا زدن‌شان و در پایان قبول قلبی بقیه‌ی افراد و اطرافیان و صدا زدن شما توسط آنها به نام جدید است. تغییر نام در شناسنامه الزامی نیست و تغییر نام دقیقاً به معنای متن بالاست. پس اگر هم نتوانید در شناسنامه تغییری حاصل کنید الزامی نیست، تاکید نهایی فقط بر صدا زده شدن شما توسط همه افرادی هست که به نوعی شما را با اسم کوچک صدا میزنند.

📌 مطمئن باشید پروسه تغییر نام یک مرحله‌ی زمان‌بر است و ممکن است از یک‌ماه تا چند سال طول بکشد و اگر وسط کار شما پا پس بکشید همه چیز را خراب خواهید کرد و هرچه رشته‌اید عملاً پنبه می‌شود و بایستی از اول شروع کنید.

📌 کسانی که بقول خودشان تغییر نام داده‌اند و دیده‌اند فایده‌ای ندارد و رها کرده‌اند، صرفاً بخاطر رعایت نکردن مورد پر اهمیت بالاست.

5.لطف بفرمائید و بگذارید امور کارشناسانی شده پیش برود. مطمئن باشید نام‌هایی که برای شما ارسال می‌شود، در بالاترین سطح شرافت ممکن خواهد بود، یعنی تکلیف برای کارشناس روشن نکنید که من چه نامی می‌خواهم و می‌خواهم اینچنین و آنچنان باشد. حقیر قطعاً آن نام‌هایی را برای شما پیشنهاد میدهم که بالاترین تأثیر مثبت و کمترین خطرات احتمالی را برای شما و خانواده محترمتان داشته باشد.

6.نکته‌ی پایانی: هر کسی که توصیه به تغییر نامش کرده‌ایم بشخصه موظف به پرداخت هزینه‌ی تغییر نام خودش می‌باشد و شما اجازه ندارید برای شخص دیگری هزینه کنید، مگر اینکه قیم یا ولی او باشید.

 

Ⓜ️ نحوه عملکرد بنده  Ⓜ️

📌 حقیر بدینگونه عمل می‌کنم. پس از دریافت مشخصات شما و بررسی لازم و اعلام نتیجه به خودتان، نام جدید شما را با تک‌تک افراد مرتبط خانواده‌تان منطبق با قوانین علم اسامی ، از اسامی موجود در بانک اسامی ثبت احوال که در اختیار دارم استخراج کرده و به اطلاع شما خواهم رساند. نکته‌ی بسیار مهم این است که نام‌ها بدون در نظر گرفتن هیچ‌گونه تعصب ملی و یا مذهبی - جدید و یا قدیمی - ایرانی یا فرنگی - نو یا کهنه... از این بانک استخراج می‌شود و پیشنهادات اولیه‌ی بنده در متن اسامی ارسال شده، اعلام خواهد شد و انتخاب نهائی را بر عهده‌ی خودتان قرار می‌دهم.

از این‌رو ممکن است در تناسب با نام بقیه‌ی اعضای مرتبط خانواده‌تان همه‌ی نام‌های پیشنهادی مورد پسندتان واقع نشود.

📌 باز هم اشاره می‌کنم ::: هیچ‌گونه تعصبی در نوع و جنس نام‌های پیشنهادی ما نخواهد بود و ممکن است نام‌های ارسالی هم ملی باشد هم مذهبی هم فارسی باشد و هم عربی، ترکی، کردی، غیر ایرانی و یا ... و یا ممکن است از یکی دو دسته از این نوع اسامی باشد. بستگی به نام‌های اعضای خانواده‌ی شما دارد.