Top


📌 برای این افراد از در و دیوار پول می‌بارد. دست به خاکستر بزنند طلا می‌شود! اصولاً در هر کاری که قدم می‌گذارند موفق می‌شوند و پیشرفت می‌کنند. برای اشرافی‌ها رسیدن به جایگاه اجتماعی و مالی بالا انتظار می‌رود، البته وجود حادثه‌آفرین در خانواده این افراد، این موارد مثبت را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. کلاً هر یک از دسته‌های اسامی یکسری خصوصیات مثبت و خوب دارند و یکسری خصوصیات منفی و بد. این دسته هم گرچه بهترین دسته است و ایمنی بهتر و بیشتری از دسته‌های دیگر دارد، اما معمولاً افرادی که نام اشرافی دارند کله‌شقی و لجبازی خاص خود را نیز دارند. این افراد به شرطی موفق می‌شوند که در تمام کارهایی که می‌خواهند انجام دهند با اهلش مشورت کنند و الا با ضرر مواجه خواهند شد. کله‌شقی و خود‌رأیی این افراد معمولاً کار دستشان می‌دهد.

📌 اشرافی‌ها اصولاً انسان‌های بخشنده‌ و دست و دلبازی هستند، راحت می‌بخشند و راحت به دست می‌آورند، و عموماً صاف و سادگی بچه‌گی‌شان تا آخر عمر همراه‌شان هست که بایست از همان بچگی مشورت کردن در امور را به آنها آموخت تا در بزرگسالی از اعتماد بیش از حدشان ضرری نبیند.

📌 چه بسیار افرادی که تخصص، ظاهر و کلاس و ... برای پول درآوردن و رشد ندارند و صرفاً بخاطر اینکه نام‌شان اشرافی و نام بسیار خوبی است خودبخود جاذب ثروت هستند و در شغل خود بسیار عالی کسب درآمد می‌کنند!

📌 دسته‌ی اشرافی هم سه زیر شاخه ی عالی، عادی و متضرر دارد که دسته‌ی عالی آن تمام خصوصیاتی را که در بالا ذکر شد دارا هستند و همچنین دسته‌ی اشرافی عادی نیز همه‌ی خصوصیات را دارد اما کم‌رنگ‌تر از دسته‌ی اشرافی عالی.

📌 و اما دسته اشرافی متضرر یکی از بدترین دسته‌های اسامی بخصوص برای آقایان است، اشرافی متضرر جاذب ثروت است ولی مدام مال و اموال خود را به باد می‌دهد و در مسیری قرار می‌گیرد که مال خود را از بین می‌برد. این دسته عموماً پول به باد بده، کله‌شق و لجباز هستند و همین خصوصیت زندگی آنها را خراب می‌کند. ممکن است بگویند ما کله‌شق و لجباز نیستیم و واقعاً هم همینگونه باشد ولی خود نیک می‌دانند که بر خلاف میل باطنی‌شان عمل می‌کنند. این دسته برای آقایان بسیار خطرناک است. معمولا اشرافی متضرر (چه مرد باشد و چه زن) پول خود را از راه‌هایی مثل (گران خریدن، خرج بی‌جا و بی‌مورد، کلاه‌برداری از سرش، دزدی مالش و نظیر این‌ها...) از دست می‌دهد. این دسته معروف به «پول به باد بده» هستند. و غالباً از ۲۵ سالگی تا ۴۰ سالگی با مشکلات متعددی اعم از مشکلات مالی و غیر مالی مواجه می‌شوند. و پس از ۴۰ سالگی هم همان جذب و نابودی ثروت را بدنبال خود خواهند داشت. و در خانم‌های اشرافی متضرر اگر در خانواده‌شان حادثه‌سازی وجود داشته باشد احتمال ناباروری یا اختلال در سیستم باروری‌شان دیده شده است.

🙈 در این دسته نیز تمام خوبی‌هایی که ذکر شد وقتی بخوبی خود را نمایان می‌کند که صاحب نام اشرافی در کنار نام حادثه‌آفرین قرار نگیرد.

🎇 دقت فرمایید :  همانطور که در توضیحات خواندید هر گروه از اسامی شامل سه زیرگروه عالی، عادی و متضرر است. لازم به ذکر است گاهاً دسته‌های متضرر اسامی از گروه حادثه‌آفرین نیز بدتر است. آگاهی شما از نوع فرکانس، گروه و دسته نام‌تان به برنامه‌ریزی دقیق‌تر برای آینده‌تان کمک فوق‌العاده‌ای می‌نماید.